Šansas pasiekti ralio olimpą

Ši jaunų lenktynininkų kalvė buvo įkurta 2011-aisiais. Tai įmonės „Baltic Motorsport Promotion“ vienas projektų, kurio pagrindiniu rėmėju tapo Latvijos mobiliojo ryšio operatorius LMT.

Į atvirą pirmą atrankos turnyrą paraiškas pateikė 52 jauni lenktynininkai. Jas peržiūrėjo ralio lenktynininkas Ivarsas Caune, LMT kompanijos generalinis direktorius Juris Binde, Latvijos automobilių sporto federacijos prezidentas Janis Naglis ir naujosios autosporto akademijos direktorius Dainarsas Dambergsas.

Komisija išrinko 10 kandidatų keliauti į finalą. Jie turėjo įveikti dvi specialias vairavimo užduotis, psichologinių ir intelekto testų. Taip buvo atrinkti trys ekipažai, kuriems akademija suteikė visiškai naujus „Fiesta R2“ automobilius ir įsipareigojo padengti visus varžybų kaštus.

Pirmąjį „Okarte Autosporta Akademija“ sezoną visišką finansavimą gavo visi trys ekipažai. Po pirmojo sezono greičiausias iš jų ir kitiems metams vėl gaus visišką išlaikymą ir kelialapį į „Fiesta Shootout“ turnyrą Didžiojoje Britanijoje, kur turės šansą prasimušti į „WRC Academy“ turnyrą.

 

Read more...